| Wydajność | 216 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 28 m |
| Moc znamionowa | 9,4 kW |
| Moc maksymalna | 10,8 kW |
| Wymiary | 289 x 364 x 731 mm |
| Waga | 75 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |
Zatapialna pompa szlamowa XJS 80 sprawdza się doskonale podczas pompowania szlamu i wody z zanieczyszczeniami stałymi.
Wbudowany w pompy układ AquaTronic automatycznie ustawia zgodność faz poprzez podwójny stycznik gwarantujący właściwe obroty silnika, zapewniając maksymalną wydajność i mniejsze zużycie.
Additional information
[ Produkt ]
| Wydajność | 110 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 35 m |
| Moc maksymalna | 8,3 kW |
| Wymiary | 285 x 438 x 789 mm |
| Waga | 64 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |






