Firma Aska Sykes posiada ogromne doświadczenie w dostarczaniu, wynajmie i naprawach pomp. Przedsiębiorstwo może pochwalić się ponad 40-letnią obecnością na rynku. Firma wywodzi się z Irlandii, a w ciągu lat działalności uruchomiła liczne oddziały w wielu krajach na całym świecie. Od kilku lat marka Aska Sykes oferuje swoje usługi również na obszarze Polski.

Nasze urządzenia stosowane są w wielu gałęziach przemysłu do odwadniania placów budów, kopalni. W naszej ofercie dostępna są zarówno pompy spalinowe do wody, jak i urządzenia napędzane silnikiem elektrycznym. Nasze urządzenia, igłofiltry i pompy marki Sulzer, Pumpex, BBA, Geho oraz Andrews-Sykes, świetnie radzą sobie zarówno z wodą czystą, jak i brudną oraz ściekami. Proponujemy pompy szlamowe, odwodnieniowe pompy zatapialne i modele dedykowane do zadań specjalnych.

Zajmujemy się również dystrybucją nagrzewnic wykorzystywanych głównie przez branżę budowlaną. Dostępne u nas rozwiązania wyróżniają się wieloletnim bezawaryjnym działaniem, także przy intensywnej eksploatacji.

Pod względem niezawodności, urządzenia Aska Sykes są trudne do pobicia. Sprzęt jest precyzyjnie wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jeśli potrzebujesz pomocy przy doborze urządzenia do konkretnego zadania, nasza doświadczona załoga dobierze właściwe urządzenia i osprzęt zgodnie z Twoimi potrzebami. Posiadamy rozbudowany i zróżnicowany asortyment produktów.

Dysponujemy własnym transportem, mamy kilka punktów serwisowych na terenie kraju.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!