| Wydajność | 450 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 60 m |
| Moc znamionowa | 56 kW |
| Moc maksymalna | 61 kW |
| Wymiary | 776 x 926 x 1156 mm |
| Waga | 525 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |
Niska waga i kompaktowa konstrukcja pompy sprawiają, iż pompy są łatwe w transporcie, obsłudze i
Zatapialne pompy odwodnieniowe Pumpex serii P są przeznaczone do pompowania czystej lub zanieczyszczonej plastikiem wody.instalacji. Podłącz i pompuj!
Additional information
[ Produkt ]
| Wydajność | 216 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 28 m |
| Moc znamionowa | 9,4 kW |
| Moc maksymalna | 10,8 kW |
| Wymiary | 289 x 364 x 731 mm |
| Waga | 75 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |




