| Wydajność | 40 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 75 m |
| Moc maksymalna | 8,3 kW |
| Wymiary | 285 x 466 x 775 mm |
| Waga | 63 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |
Zatapialna pompa szlamowa XJS 25 sprawdza się doskonale podczas pompowania szlamu i wody z zanieczyszczeniami stałymi.
Wbudowany w pompy układ AquaTronic automatycznie ustawia zgodność faz poprzez podwójny stycznik gwarantując właściwe obroty silnika, zapewniając maksymalną wydajność i mniejsze zużycie.
Additional information
[ Produkt ]
| Wydajność | 58 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 17,5 m |
| Moc maksymalna | 2,5 kW |
| Wymiary | 257 x 370 x 745 mm |
| Waga | 39 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |






