| Wydajność | 450 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 60 m |
| Moc znamionowa | 56 kW |
| Moc maksymalna | 61 kW |
| Wymiary | 776 x 926 x 1156 mm |
| Waga | 525 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |
Super Wispaset 150 to 6” super wyciszona pompa, która została specjalnie zaprojektowana do zastosowań, w których niezbędna jest cicha praca.
Pompa może dostarczać przepływ do 90 litrów na sekundę i pracować przy maksymalnej wysokości podnoszenia 38 metrów. Kompatybilność z zaawansowanym systemem telemetrycznym umożliwia zdalne monitorowanie urządzenia, co oznacza, że inżynier nie musi być stale na miejscu. Podobnie jak wszystkie pompy z naszej gamy super wyciszone, ten model jest dwuwarstwowy i zapewnia maksymalną ochronę przed wyciekami oleju.
Additional information
[ Produkt ]
| Wydajność | 324 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 38 m |
| Moc maksymalna | 35 kW |
| Wymiary | 2310 x 1250 x 1535 mm |
| Waga | 1800 kg |
| Zużycie paliwa | 3,3 l/h |
| Hałas | 65 dB |
| Zasilanie | |
| Producent |



