| Wydajność | 27,6 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 15,3 m |
| Moc znamionowa | 0,9 kW |
| Moc maksymalna | 1,2 kW |
| Wymiary | 202 x 231 x 469 mm |
| Waga | 19 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |
Innowacyjna konstrukcja sprawia, że ta pompa może być używana w zastosowaniach wymagających dużej wysokości podnoszenia, jak i wysokiej wydajności.
50 Hz: wysokość podnoszenia maks. 200 m, przepływ maks. 120 l/s 60 Hz: wysokość podnoszenia maks. 230 m, przepływ maks. 130 l/s
Additional information
[ Produkt ]
| Wydajność | 430 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 100 m |
| Moc maksymalna | 90 kW |
| Wymiary | 666 x 920 x 1529 mm |
| Waga | 1200 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |






