| Wydajność | 51 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 72 m |
| Moc znamionowa | 9,4 kW |
| Moc maksymalna | 10,8 kW |
| Wymiary | 289 x 364 x 731 mm |
| Waga | 75 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |
Lekka i kompaktowa konstrukcja zatapialnej pompy odwodnieniowej J 604 zapewnia wygodny transport, obsługę i instalację.
Pompa sprawdza się idealnie podczas pompowania wody czystej i brudnej zmieszanej z zanieczyszczeniami lekko ściernymi. 50 Hz: wysokość podnoszenia maks. 58 m, przepływ maks. 330 l/s 60 Hz: wysokość podnoszenia maks. 70 m, przepływ maks. 340 l/s
Additional information
[ Produkt ]
| Wydajność | 1100 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 31 m |
| Moc maksymalna | 56 kW |
| Wymiary | 926 x 776 x 1156 mm |
| Waga | 525 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |






