| Wydajność | 90 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 26 m |
| Moc maksymalna | 3,7 kW |
| Wymiary | 257 x 373 x 699 mm |
| Waga | 42 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |
Zatapialne pompy odwodnieniowe Pumpex serii PX są przeznaczone do pompowania czystej lub zanieczyszczonej plastikiem wody.
Niska waga i kompaktowa konstrukcja pompy sprawiają, iż pompy są łatwe w transporcie, obsłudze i instalacji. Podłącz i pompuj!
Additional information
[ Produkt ]
| Wydajność | 549 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 50 m |
| Moc znamionowa | 35 kW |
| Moc maksymalna | 39,5 kW |
| Wymiary | 535 x 705 x 1150 mm |
| Waga | 270 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |





