| Wydajność | 90 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 26 m |
| Moc maksymalna | 3,7 kW |
| Wymiary | 257 x 373 x 699 mm |
| Waga | 42 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |
Zatapialne pompy odwodnieniowe Pumpex serii P są przeznaczone do pompowania czystej lub zanieczyszczonej plastikiem wody.
Niska waga i kompaktowa konstrukcja pompy sprawiają, iż pompy są łatwe w transporcie, obsłudze i instalacji. Podłącz i pompuj!
Additional information
[ Produkt ]
| Wydajność | 29,4 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 16,2 m |
| Moc znamionowa | 0,9 kW |
| Moc maksymalna | 1,2 kW |
| Wymiary | 202 x 231 x 469 mm |
| Waga | 19 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |





