| Wydajność | 36 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 30 m |
| Moc znamionowa | 2,1 kW |
| Moc maksymalna | 2,6 kW |
| Wymiary | 468 x 361 x 361 mm |
| Waga | 21 kg |
| Zasilanie | |
| Producent |
Additional information
[ Produkt ]
| Wydajność | 432 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 53 m |
| Moc znamionowa | 40 kW |
| Wymiary | 1415 x 645 x 1565 mm |
| Waga | 900 kg |
| Zasilanie | |
| Producent |



