| Wydajność | 27,6 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 15,3 m |
| Moc znamionowa | 0,9 kW |
| Moc maksymalna | 1,2 kW |
| Wymiary | 202 x 231 x 469 mm |
| Waga | 19 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |
Lekka i kompaktowa konstrukcja zatapialnej pompy odwodnieniowej J 205 zapewnia wygodny transport, obsługę i instalację.
Pompa sprawdza się idealnie podczas pompowania wody czystej i brudnej zmieszanej z zanieczyszczeniami lekko ściernymi.
Additional information
[ Produkt ]
| Wydajność | 140 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 72 m |
| Moc maksymalna | 21 kW |
| Wymiary | 450 x 570 x 970 mm |
| Waga | 155 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |






