| Wydajność | 90 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 26 m |
| Moc maksymalna | 3,7 kW |
| Wymiary | 257 x 373 x 699 mm |
| Waga | 42 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Zasilanie | |
| Producent |
Super Wispaset 80 eco to 3” super wyciszona pompa zaprojektowana do dyskretnego stosowania w wielu zastosowaniach, w tym w budownictwie, usługach użyteczności publicznej, inżynierii lądowej, morskiej i kamieniołomach.
Napędzana nowoczesnym silnikiem wysokoprężnym Hatz, jednostka jest umieszczona w obudowie akustycznej, aby ograniczyć zanieczyszczenie hałasem i umożliwić użytkowanie w miejscach, w których niezbędna jest cicha funkcjonalność. W pełni zabudowany 35-litrowy zbiornik paliwa umożliwia pompie nieprzerwaną pracę do 24 godzin, co podkreśla ekonomiczne zużycie paliwa przez produkt. Zdolny do dostarczania wysokości do 24 metrów i przepływu do 36 litrów na sekundę, ten konkretny model łączy imponujące możliwości z niskimi kosztami eksploatacji i niewielką powierzchnią.
Additional information
[ Produkt ]
| Wydajność | 129,6 m³/h |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 24 m |
| Wymiary | 1800 x 1100 x 1400 mm |
| Waga | 890 kg |
| Zużycie paliwa | 1,99 l/h |
| Hałas | 72 dB |
| Zasilanie | |
| Producent |



